Moda i styl

Niech żyją ubrania w kropki

Kropki czy kropki – wszystkie te określenia oznaczają jedno. Kropki w takiej czy innej formie wracają na wybieg. Może to być nieco banalne i oklepane, ale takie ubrania są zawsze w centrum uwagi. Sezon jesień-zima 2015-2016 również obfituje w kropki i kropki. Dlaczego ubrania w kropki są tak popularne?

Klasyczny design

Groch to klasyk, który od lat pozostaje w modzie. W każdym sezonie można znaleźć coś gustownego. Ubrania w tej formule prezentują się bardzo uroczo, może nawet trochę dziecinnie, ale zawsze umiejętnie zestawione z bardziej dojrzałymi modelkami i kolorystyką będą świetnie wyglądać na każdej figurze.

Odzież w kropki na sezon modowy 2015-2016 charakteryzuje się klasyczną nowoczesnością. Słynna marka Dolce & Gabbana zastosowała białe kropki na niebieskim tle. Sportmax postanowił zaoferować swoje zdjęcie, dekorując białą sukienkę w kropki. Michael Kors poszedł jeszcze dalej i praktycznie upstrzył swoje sukienki małymi kropkami. Burberry rozszerzyła czerwone kropki do granic możliwości. A szalone koronkowe kropki zrobiły na wybiegu Burberry duże wrażenie.

Jak nosić ubrania w kropki?

W latach 2015-2016 kropki pojawiały się głównie w stonowanych kolorach: białym na czarnym, szarym, niebieskim tle lub ciemnoniebieskim na czarnej lub jasnej podstawie. Wzory pastelowe są znacznie mniej powszechne, chociaż białe kropki nadal pojawiają się na tkaninach w odcieniach brzoskwini, błękitu lub mięty. To swego rodzaju ukłon w stronę klasycznego groszku, tak popularnego w latach pięćdziesiątych XX wieku. Niech żyje moda retro!

Groch jest dobry dla każdego. Jedyne, na co należy zwrócić uwagę, to właściwy wzór i rozmiar kropek. Dzięki temu możesz delikatnie ukryć wady figury lub podkreślić jej zalety. Ubrania w kropki można nosić i kupować zimą i latem. Podobnie zakup futra jest znacznie tańszy i bardziej opłacalny latem.

Najbezpieczniejszą opcją jest uzupełnienie kropek inną odzieżą mundurową. Mogą to być rajstopy, parasolka, szalik, kurtka lub torba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
12 + 18 =